سلام به شما دوست عزیز

ممنون از اینکه “یزدان اویل” رو انتخاب کردین.

 

زمان ارسال

این سوال که ” کی بسته من به دستم میرسه؟ “ بستگی به فاصله شهر شما با مبدا یعنی استان لرستان و شهر خرم آباد داره؛ نزدیک ترین حالت ممکن 2 روز کاری و دیرترین زمان ممکن 10 روز کاری هست که بستگی به شرکت کالارسان داره که با چه سرعتی این زحمت رو برامون میکشه که بسته رو به دستتون برسونه، در هر صورت به محض اینکه شما سفارشتون رو ثبت کنید، ما در “یزدان اویل” حداکثر 1 روز کاری بعد براتون بسته بندی و ارسال رو انجام میدیم.

نحوه ارسال

اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش شما تا قبل از ظهر ما سفارش شما رو بسته بندی و آماده می کنیم. ارسال از دو طریق انجام میشه که بستگی به شرایط شرکت های ارسال کننده داره.

 

یا با شرکت پستکس به آدرس سایت https://postex.ir/Index بسته شما رو ارسال میکنیم که از خدمات شرکت پست استفاده می کنن

و یا با شرکت کالا رسان چاپار به آدرس سایت http://chaparnet.com/ بسته رو براتون می فرستیم.

 

تا آخر همون روز کاری یا گاهی اوقات فردای اون روز برای شما ( در صورتی که شماره همراهی که ثبت کردین در لیست سیاه مخابرات نباشه) یک پیامک که حاوی شماره پیگیری و اطلاعات مرسوله شماست، براتون ارسال میشه. که ما سعی میکنیم این اطلاعات رو به صورت دستی هم با تلفن همراه خودمون براتون بفرستیم که در هر صورت بتونین از سرنوشت مرسوله با خبر بشین.

لطفا حتما مرسوله و شرایطش رو در طول مسیر چک کنید که در صورت دریافت مرسوله در شهرتون متوجه بشین که بسته در اثر عدم حضور شما برگشت نخوره چون هزینه ارسال دوباره و برگشت به عهده خودتون هست.

هزینه ارسال

تمام هزینه ارسال به صورت پس کرایه در هنگام تحویل کالا توسط مامور پست و یا مامور کالارسان چاپار از شما دریافت میشه (معمولا ماموران ارسال کارتخوان همراه دارن).

پس بهتره نکات زیر رو رعایت کنید تا بسته شما برگشت نخوره چون در صورت برگشت خوردن مرسوله کرایه رفت و برگشت با خودتون هست.

1. آدرس خودتون رو کاملا دقیق ثبت کنید. (خیابان اصلی، فرعی، میدان، کوچه، پلاک، واحد).

2. حتما کدپستی دقیق رو در هنگام تکمیل سفارش ثبت کنید.

3. در محل آدرستون حتما حضور داشته باشین که وقتی بسته رو میارن بتونین اون رو دریافت کنید و هزینه ارسال رو پرداخت کنید. در صورت عدم حضورتون در محل آدرس بسته برگشت میخوره و کرایه برگشت و ارسال دوباره به عهده شماست، پس لطفا حتما سعی کنید در آدرس حضور داشته باشین.

4. در صورتی که در هنگام رسیدن مرسوله در محل نیستین، در مورد هزینه ارسال و نحوه دریافت کالا به فردی که قراره به جای شما بسته رو دریافت کنه توضبحات لازم رو بدین که در جریان باشه.

5. در صورتی که محصولات روغن موتور و بقیه روانکار های نشتی داشتن بسته رو دریافت نکنین و بگین که بسته بیمه هست چون سالم نیست من بسته رو نمیگیرم، چون شرکت موظف هست خسارت رو پرداخت کنه.

6. شماره تماسی رو در هنگام ثبت سفارش وارد کنین که همیشه پاسخگو باشین.

هزینه ارسال بر اساس وزن محصولات محاسبه میشه و البته بسته های بزرگتر کمی به صرفه تر هستند بهتره براتون یک مثال بزنم که بهتر متوجه بشین (البته این اعداد فرضی هستن و دقیق نیستن):

مثلا یک بسته 4 لیتری روغن موتور که تقریبا 4 کیلوگرم هست اگه کرایه ای معادل با 50 هزار تومان داره؛ دو عدد روغن موتور که 8 کیلوگرم هست تقریبا 80 هزار تومان کرایه باید پرداخت کنین براش یعنی هر عدد 40 هزار تومان.

هزینه دقیق ارسال بسته به شرایط روز و تعرفه های شرکت ارسال کننده متفاوت هست و “یزدان اویل” هیچ مبلغی در ازای ارسال کالا ها دریافت نمیکنه و تمام مبلغ رو شرکت کالا رسان “پست” یا “چاپار” محاسبه و دریافت میکنه، پس مسولیت این مبلغ با ما نیست.

 

تعرفه تقریبی در سال 1401

دقت کنید این اعداد تقریبی هستند و ممکنه 5 تا 15 هزار تومان تفاوت پیش بیاد:

زیر 4 کیلوگرم 50 تا 60 هزار تومان .

 

بین 4 تا 6 کیلوگرم 75 تا 80 هزار تومان.

 

بین 6 تا 8 کیلوگرم 90 تا100 هزار تومان.

 

بیست 8 تا 10کیلوگرم 100 تا 120 هزار تومان.

 

بالای 10 کیلوگرم هر کیلو 11 هزار تومان یعنی به عنوان مثل یک بسته 17 کیلویی بین 170 تا 180 هزار تومان.