مشاهده همه 4 نتیجه

روغن موتور ام وی ام چری MVM

محصولات شرکت خودروسازی چری در ایران با نام تجاری ام وی ام بیش از 10 سال هست که به بازار عرضه شده اند. روغن موتور، فیلتر روغن، فیلتر هوا و صافی بنزین خودروهای شرکت مدیران خودرو یا ام وی ام MVM محصولاتی هستند که در این دسته از فروشگاه “یزدان اویل” خدمت شما همراهان ارائه می گردد.

روغن موتور و فیلتر های خودروهایی مانند : روغن موتور ام وی ام چری MVM X33، روغن موتور ام وی ام چری MVM 315، روغن موتور ام وی ام چری MVM530، روغن موتور ام وی ام چری MVM550، روغن موتور ام وی ام چری MVM110 از محصولاتی است که در این دسته قرار می گیرند.

شرکت خودرو سازی لیفان

خودرو چینی لیفان بسیار خودرو اقتصادی و با کیفیتی است که چندین سال در مدل های مختلف توسط شرکت کرمان خودرو به بازار ایران عرضه شده است. لیفان ایکس 60 X60 ، لیفان 620 ، لیفان ایکس 50 X50 و لیفان سدان 820 از محصولات این شرکت در ایران هستند.

فروشگاه” یزدان اویل” سعی کرده بهترین محصولات روانکار مخصوص خودروهای لیفان شامل انواع روغن موتور؛ روغن دنده، فیلتر روغن، فیلتر هوا و صافی یا فیلتر بنزین این خودرو ها را در این بخش از سایت موجود کرده تا شما بتوانید آن ها را به سادگی به سبد خریدتان اضافه کنید.